hamburger icon
close menu icon

O FIRMIE

Fira HydroDrill specjalizuje się w wierceniu studni głębinowych metodą udarowo - obrotową z prawym obiegiem płuczki ( wiercenie płuczkowe). Obszar naszego działania to głównie województwa warmińsko - mazurskie oraz pomorskie, ale jesteśmy otwarci na realizację w całym kraju. Wykonujemy również (kompleksowe wykonanie studni).

Nasze usługi są kierowane do właścicieli domów, a także do osób prowadzących gospodarstwa rolnicze lub sadownicze czyli wszędzie tam gdzie jest duże zużycie wody. Posiadamy wykształcenie w kierunku geologicznym oraz świadectwa kwalifikacji operatorów wiertnic.

Zajmujemy się także odwiertami pod pompy ciepła, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które poradzą sobie z każdym terenem.

Zdobyta wiedza pozwala nam optymalnie dopasować się do potrzeb inwestycji. Dokładamy wszelkich starań aby zlecenie zostało wykonane rzetelnie i tak aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany. Jesteśmy młodą firmą prężnie rozwijającą się.

Wciąż poszerzamy swoją wiedzę szczególnie w oparciu o nowoczesne technologie które to chętnie wdrażamy w wykonywanych przez nas inwestycjach.

Przy tworzeniu studni głębinowych dużo zależy od terenu. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do naszej firmy, doradzimy, zaproponujemy rozwiązanie oraz wykonamy kompleksową realizację.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda